Ontmoet ons span

Skoolbestuur

Johan Wiehahn
Johan Wiehahn
Hoof
Nico Van Niekerk
Nico Van Niekerk
Adjunkhoof Akademie Afrikaans
Tia Wessels
Tia Wessels
Adjunkhoof Finansies
Rekeningkunde
Da Nielle Jordaan
Da Nielle Jordaan
Kultuurhoof
Afrikaans
Michelle Maritz
Michelle Maritz
Departementshoof Ekonomie
Marietjie Van Schaik
Marietjie Van Schaik
Departementshoof Wiskunde
Martin Henning
Martin Henning
Departementshoof
Lewensoriëntering
IGO
Jenny Immelman
Jenny Immelman
Departementshoof Engels
Marié Griffiths
Marié Griffiths
Departementshoof Lewenswetenskappe Fisiese Wetenskappe
Jaco Booysen
Jaco Booysen
Departementshoof
Tegnologie
Siviele Tegnologie
IGO
Liezel Van Den Berg
Liezel Van Den Berg
Departementshoof Afrikaans

Administratiewe Personeel

Elize Dames
Elize Dames
Leerderaangeleenthede
Sanet du Toit
Sanet du Toit
Ontvangs
Irene Karsten
Irene Karsten
Tikster
Selina Modupe
Selina Modupe
Algemene assistent
Petro Potgieter
Petro Potgieter
Finansies
Alicia Taljaard
Alicia Taljaard
Administratiewe beampte
Kassiere
Wilkie Van Zyl
Wilkie Van Zyl
Hoof se sekretaresse
Carol-Ann Boshoff
Carol-Ann Boshoff
Invorderings en kwytskeldings
Johan Beetge
Johan Beetge
Fasiliteitsbestuurder

Bemarking en Alumni

Marianne Gouws
Marianne Gouws
Bemarking
Petrie Sinclair
Alumni

Akademiese Personeel

Ané Groenewald
Ané Groenewald
Tegnologie
Lewensoriëntering
Marietjie Annandale
Marietjie Annandale
Besigheidstudies
Werner Beneke
Werner Beneke
Besigheidstudies
EBW
Sonja Crafford
Sonja Crafford
Geografie
Menslike Sosiale Wetenskappe
Anthony Engelbrecht
Anthony Engelbrecht
Natuurwetenskappe
Marna Fourie
Marna Fourie
Rekeningkunde
Yacinda Fourie
Yacinda Fourie
Mediasentrum
Nina Janse van Rensburg
Nina Janse van Rensburg
Dramatiese Kunste
Mariët Jordaan
Mariët Jordaan
Engels
Melandi Jacobs
Melandi Jacobs
Engels
Lize Kotzé
Lize Kotzé
Wiskunde
Adri Le Grange
Adri Le Grange
Ontwerp
Visuele kuns
Maryna Liebenberg
Maryna Liebenberg
Rekeningkunde
EBW
Marike Alberts
Marike Alberts
Toerisme
Annabeth Marshall
Annabeth Marshall
Engels
Malette Miller
Malette Miller
Natuurwetenskappe
Lewenswetenskappe
Ronél Moll
Ronél Moll
Wiskunde
Magriet Nel
Magriet Nel
Wiskunde
Salomie Posthumus
Salomie Posthumus
Wiskunde
Wiskunde Geletterdheid
Ottilie Ramonat
Ottilie Ramonat
Duits
Marlene Rood
Marlene Rood
Lewensoriëntering
Liezl Roos
Liezl Roos
Afrikaans
Daleen Smit
Daleen Smit
Engels
Benita Strydom
Benita Strydom
Engels
Dané van der Linde
Dané van der Linde
Lewensoriëntering
Engels
Odette Nieuwoudt
Odette Nieuwoudt
Natuurwetenskappe
Melissa Wallace
Melissa Wallace
Afrikaans
Nardus van der Vyver
Nardus van der Vyver
Sosiale Studies
EBW
Rekeningkunde
Ronel de wet
Ronel de wet
Afrikaans
Desmond Dixon
Desmond Dixon
Wiskunde Geletterdheid
David Scribante
David Scribante
Gasvryheidstudies
Michelle De Klerk
Michelle De Klerk
Skeppende Kunste
Afrikaans

Terreinpersoneel

Linden Terreingpersoneel

Voor: Darlington Monnpula, Wizard Masondo, Leatitia Sebocco, Octavia Hadebe, Ester Mgiba
Agter: Derek Mosimanyane, Shadrack Mamphwe, Kortman Nyenzane, Oupa Mgiba, Frans Khonco, Johannes Mamphwe, Johannes Shoroma, Joshua Ndlovu, Ennocent Moyo, Joseph Mathibe